Historie bestuur

In aanloop naar het oprichten van een stichting wordt op 23 november 1992 een bijeenkomst belegd ter realisering van de restauratie van molen “Nieuw Leven”.

Hiervoor zijn door wethouder B. Taanman uitgenodigd: J.Th. Leenders, T.E. de Jong,  J.A. Jansen,  Chr. Van Kooten, A. Jansen, A.J. Griffioen,  P. Meierink,  C.P. Hage,  G. Somford (FalburgMarca),  M. van Zanten (gemeente), J. Rikken (gemeente),  J. Zwartkruis (gemeente).

 

Voorlopig bestuur: voorzitter C.P. Hage, secretaris A.J. Griffioen en penningmeester T.E. de Jong.

 

 

Vervulling functies binnen de stichting sinds de oprichting 04-06-1993:

 

 

van

tot

 

Voorzitter:

Th. J. van Eijck

D. Koper

B. Taanman

T. van Amsterdam

 

04-06-1993 

12-09-1995

13-11-2001

12-08-2008

 

19-05-1995

12-11-2001

11-03-2008

heden

 

Secretaris:

A.J. Griffioen

P. Aalders

 

04-06-1993

08-06-1994

 

08-06-1994

heden

 

Penningmeester:

P. Aalders

T.E. de Jong (vice)

T.E. de Jong

W. Buitenhek

J. van der Velde

 

04-06-1993

04-06-1993

08-06-1994

01-04-2006

11-03-2008

 

08-06-1994

08-06-1994

01-04-2006

11-03-2008

heden

 

Leden:

A.J. van de Toorn

Th. Willemsen

Chr. van Kooten

J. Vink

J. Spaan

P. Stam

P. Hilhorst

T. van Ooijen

T. Houterman

J.W. Crum

G.J. Jansen

 

04-06-1993

04-06-1993

16-03-1993

01-09-1994

08-06-1994

11-03-2008

22-01-2013

24-03-2015

13-03-2018

12-03-2019

10-09-2019

 

08-06-1994

01-01-1994

08-06-1994

13-02-2012

01-01-2016

heden

heden

heden

heden

heden

heden

 

 

 

leerling

 

 

 

 

 

molenaar in opleiding

molenaar in opleiding

molenaar in opleiding

Molenaars:

A.J. Griffioen

C.P. Hage

J.A. Jansen

J.Th. Leenders

J. de Haas

T. Minkhorst

B. Koppenol

C. van Loon

A. Wiersma

 

16-03-1993

16-03-1993

16-03-1993

16-03-1993

01-09-2005

01-09-2005

01-12-2009

13-03-2012

24-03-2015

 

23-11-2007

04-07-2014

23-11-2007

heden

heden

heden

heden

24-03-2015

heden

 

 

beherend molenaar

 

 

beherend molenaar